O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Messi Rakitić Pique Mascherano Xavi Suarez Umtiti
  • Ulubione zespoły FC Barcelona Sevilla Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 4522
  • Liczba komentarzy 1065
  • Polecenia 1162

Komentarze

4

Naprawdę dajmy sobie spokój z tym Raphinhą już. Dadzą Araby 100+ i go pożegnajmy. Chłop zagrał około połowę sezonu. Nie zanosi się żeby miało to wyglądać lepiej. Gość zagra 3 czy 4 mecze i wypada na miesiąc czy dwa. Nie ma sensu go trzymać

1

@Derpowsky ja tak samo xd

6

Najśmieszniejsze jest to, że Lewandowski na tych treningach to jakieś triki, piętki, żonglerki, a przychodzi mecz i technicznie gra na poziomie Ekstraklasy, a to mu piłka odskoczy na 100 metrów, a to sam na sam w środek bramki w bramkarza, a to nie potrafi celnie podać na pół metra. Trochę przypomina Suareza z ostatniego sezonu . Dzięki mu zwłaszcza za ten pierwszy i poprzedni sezon, ale to już nie jest ten poziom i czas się pożegnać

0

@macio_944 a kto Ci będzie te bramki im strzelał? Nasz atak jest bezzębny na dziś. Zagramy w pierwszym składzie jakimś Ferranem, Rashfordem i Roonym. Musieli by oni wznieść się na chociaż przeciętny poziom

0

Za ten sezon i jego 50% frekwencję bardzo bym rozważył pożegnanie się z nim. Kwota 130+ i można się rozstać

Zobacz wszystkie

30

Te piękne słówka Pique, Mascherano, Neymara czy wreszcie Messiego na nic się nie zdały. Jedyny który dzisiaj nie zawiódł to Mascherano, który pokazał serce, a reszta co? Reszta zagrała jak gwiazdeczki, a najgorszy zdecydowanie był Messi, któremu najmniej się chciało grać. Pewnie zostanę skrytykowany, ale taka prawda. Nie pokazali jaj, a na dodatek zawinił trener, na którym odbiło się w końcu to, że zajechal cały skład jak swego czasu Martino

24

Mnie strasznie martwi forma Neymara. Facet gra naprawdę kiepsko od ponad miesiąca. Przydałby mu się wreszcie odpoczynek. Mam tylko nadzieję, że dzisiaj się jeszcze obudzi i zagra co najmniej tak dobrze jak druga połowę z ostatniego meczu z Celta

24

Przecież napisał, że po Euro

21

Jakie to ma znaczenie? Skoro gość wladowal w tym sezonie 56 bramek... Trafiał piłki trudniejsze i łatwiejsze, więc oczywiste jest to, że przy tyłu bramkach musiał też kilkadziesiąt setek zmarnować. Mógł trafić więcej bramek lub mniej więc nie myślimy o tym czego on nie trafił, bo i tak rozpieścil on każdego kibica jak żaden inny piłkarz

19

No i to jest to o czym pisałem. Szczęsny bronił przeciwko lepszemu atakowi, żeby mieć więcej szans okazji do bronienia. Co by mu dało jakby na jego bramkę strzelał Fati?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?